W jaki sposób udekorować drzwi na święta? Zobacz koniecznie i ciesz się fantastycznym świątecznym klimatem w domu!

Jeżeli myślisz, jak udekorować drzwi na święta – już śpieszymy z pomysłami. Niżej publikujemy pomysły na świąteczne dekoracje drzwi. Potrzebne będą gałązki choinki, ozdób, bombek, jakiejś ładnej wstążki. Potrzebne będzie również trochę jemioły.

Bombka
Author: Cristiana Bardeanu
Source: http://www.flickr.com
Najprostszym konceptem na świąteczne dekorowanie drzwi jest zawieszenie na nich gałązki iglaka, na której powiesimy trochę bombek i ładną, dużą bordową kokardę. Można także załączyć do całości napis „Wesołych Świąt”. Przy kokardzie proponujemy dodać malutką gałązkę jemioły. Jeżeli pragniemy by ozdoba była bardziej okazała, możemy z gałązek wypleść obręcz, którą przyozdobimy niewielkimi wiszącymi aniołkami, albo podobnymi stworkami które kojarzą się z wigilią.

Zdecydowanie przeczytaj aktualny wpis (http://www.megaglass.com.pl/szkatulki-na-bizuterie,c129,pl.html) na omówiony tutaj temat. Nie pozwól się prześcignąć innym! Polepsz swoje informacje na to zagadnienie.

Można wybrać np. renifery - więcej zobacz na strona Lovingit.Innym sposobem jest wykonanie wielkiego, ładnego dzwonka np. z błyszczącego, choinkowego łańcucha. Do niego starczy doczepić kilka mniejszych gadżetów, napis „Wesołych Świąt”. Będzie radować oko naszych sąsiadów oraz przyjaciół, którzy nas odwiedzą w czasie świąt.

Zobaczyłąm ostatnio drzwi, które ozdobiono pięknym grubym łańcuchem, a w ich rogach dano żywe gałązki choinki. Wyglądało to bardzo zjawiskowo.

Szukanie pomysłów na świąteczne dekoracje drzwi zaprowadziły mnie na bloga: . Internautka podpowiada kilka naprawdę fajnych i oryginalnych aranżacji drzwi wejściowych do domu, czy mieszkania. Najsubtelniejszym i najciekawszym pomysłem, który tam odnalazłam jest niewielki wieniec z jabłek. Ozdabiała go gałąź zielonego pnącza i szara kokarda z płótna. Pomysł świetny!