Rozpoczynają się wakacje - zobacz, w których miejscach jest tanio nad Bałtykiem!

W trakcie wakacji wielu z nas udaje się nad Bałtyk. Wybierając się do w największym stopniu znanych mieścin, narażamy się na kolosalne wydatki. Warto wziąć pod atencję mniejsze ośrodki, w jakich nie tylko nie musimy przedzierać się przez tłumy na plaży, natomiast też mniej wydamy za zakwaterowanie i także utrzymanie.


Przytulna mieścina, jaką są Dąbki to nadbałtycka wioska kuracyjna. Kusi co roku w sezonie spragnionych morza turystów. To idealna lokalizacja dla nastawionych na czynne spędzenie czasu, jednak także dla poszukujących odpoczynku i tańszych ferii. Od wielu lat swój raj znajdują tutaj młodzi, entuzjaści windsurfingu a także pozostałych sportów wodnych. Miejscowe pensjonaty oferują pomieszczenia w niższych cenach aniżeli w oddalonym o ok. 8 km Darłowie. Klimat jest potulny i idylliczny, a turyści, jacy wyselekcjonują Dąbki jako miejsce swojego urlopu, nie będą skarżyć się z racji tłumów na plaży.

plaża
Author: By dijey bobo
Source: http://www.flickr.com
Piaszczysta plaża, rozdzielona od miasta paskiem sosnowego lasu, jest jedną z najładniejszych i w najwyższym stopniu zadbanych nad naszym morzem.

Czy omawiany tekst jest Twoim zdaniem interesujący? Jeżeli tak, to kliknij też na pomocne artykuły (http://hotelmikolajki.pl/), które okażą się niezwykle użyteczne.

Domki letniskowe nad morzem w Dąbkach możemy wynająć tanio, bowiem już nieraz od 15 zł za osobę. Plus minus 7 km od Mielna, przytulne Sarbinowo, to podobnie pierwszorzędne miejsce na wakacje nad morzem Bałtyckim. Ma wszystko czego oczekujemy od nadbałtyckiego kurortu, przede wszystkim zadbane i szerokie plaże. Na urlop chętnie przyjeżdżają tutaj rodziny z dziećmi jak również turyści, którzy chcą wypocząć od miejskiego szumu i nie wydać nadmiernie dużej kwoty pieniędzy w ciągu wakacji. Miejscowość mieści w sobie szeroką bazę noclegową, smakowitą ofertę gastronomiczną, a koszty tutaj są korzystniejsze niż w pobliskim dużym ośrodku urlopowym, którym jest Mielno. Wartości noclegów wahają się od 15 zł do ok. 25 zł za osobę (domki letniskowe nad morzem).


Tak aby wypocząć w sezonie letnim wcale nie musimy wydawać wielu pieniędzy. Wakacje nad morzem bałtyckim zdołają być fenomenalnym wyjściem dla osób poszukujących sposobu tak samo na bezczynny jak i przebojowy wypoczynek (weekend na rowerze). Można także wynająć domki letniskowe nad morzem tanio. Nie zostaje nic innego, jak tylko poszukiwać propozycji.