Producenci zabawek

Młody człowiek od pierwszych miesięcy powinien stymulować intelekt i sprawności manualne. Najlepsza edukacja przychodzi przez rekreację, to od dawna znana prawda. Idealnymi narzędziami, które będą pobudzały mózg dzieciaka, okazują się odpowiednie zabawki. Poniżej omawiamy towary renomowanego amerykańskiego fabrykanta zabawek Fisher Price. Firma ta może się poszczycić znakomitą długoletnią tradycją - rozpoczęła działalność osiemdziesiąt dwa lata] temu.

szafka do pokoj dziecięcego
Author: Gareth Saunders
Source: http://www.flickr.com
Zabawki Fisher Price są mocno wszechstronne. W katalogu firmy są zabawki dla dzieci w każdym stadium rozwoju - od raczkujących maluchów, po latorośle w wieku dojrzalszym. Dla tych najwcześniejszych brzdąców producent proponuje zabawki z kategorii Ucz się i Śmiej. Jak podpowiada nazwa, zabawki mają edukować brzdąca przez rekreację. Dobrze jest kupić dzieciakowi taki podarunek na Święta, jak chociażby Cyferkowy Telefonik, który wprowadzi w świat cyferek, albo Muzyczna Skrzynka Pocztowa, przez którą zrozumie litery. Polecane produkty: sprawdź to.

Fisher Price zabawki to także artykuły dla starszych maluchów. Kategoria Little People z pewnością spodoba się twojemu berbeciowi. Tu między innymi można znaleźć Muzyczny pociąg Zoo, który objaśni dziecku świat zwierząt. Jeśli masz chłopczyka, spraw mu radość podsmarowując samochód Policyjny, bądź Wóz Strażacki – nieletni panowie uwielbiają całymi godzinami cieszyć się takimi samochodzikami. Zobacz więcej: newsy.Frapującą ofertą firmy Fisher Price jest również Zebra Skoczka. To zabawka, na której maluch może bujać się i podskakiwać energicznie. Taka zabawa świetnie stymuluje umiejętności motoryczne i umożliwia dziecku spalić siłę, którą w okresie rozwój posiada się aż za sporo.

Kuchnia, zabawki z drewna
Author: Drewniaczek.eu
Source: Drewniaczek.eu
Zabawki mogą nauczyć malucha sporo rzeczy. Przykładem uniwersalnego rozweselacza, który równolegle wpaja zasady alfabetu i cyferek, zabawia ciekawymi piosenkami oraz zachęca do codziennych zajęć, jest Śpiewający odkurzacz „Czyścik”. Dziecko może równolegle z tobą odkurzać dywany i w w tej samej chwili absorbować wiedzę. Podobnie do tego artykułu prezentuje się Rezolutna Kosiareczka – tu berbeć zamiast czyścić, może udawać pielęgnowanie trawy i nabyć kilka istotnych umiejętności.