Pozytywka baletnica - bez wątpienia doskonały pomysł na upominek dla każdej dziewczynki

Za oknem plucha, deszcz miarowo stuka o szyby, liście opadają z drzew - zawitała do nas „złota” polska jesień w pełnej krasie. Czas szybko mija. Zanim zdążymy się spostrzec, zobaczymy na ulicach pierwsze płatki śniegu, a w hipermarketach zabrzmią dźwięki kolęd.


koń
Author: Sara Mofford
Source: http://www.flickr.com


Co prawda, do Gwiazdki jeszcze daleko, lecz już teraz warto rozpocząć przygotowania, żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Wybór prezentów „pod choinkę” to nierzadko ciężkie zadanie, wymagające sporej dozy cierpliwości, zwłaszcza jeżeli mowa o podarkach dla naszych pociech. Na rynku można znaleźć cały szereg różnych zabawek dla dzieci w niemal każdym wieku. Auta, wozy policyjne, pociągi czy statki na pewno ucieszą „młodych panów” - skocz na nefere.pl. A dziewczynki? Co wywoła uśmiech na twarzach „małych dam”? Zabawa w dom to ich ukochana forma spędzania wolnego czasu . Kołyska dla lalek bezwzględnie musi w takim wymyślonym domu się znaleźć. Drewniana, plastikowa, z baldachimem - możemy wybierać spośród dziesiątek tysięcy modeli oraz barw. Producenci za wszelką cenę próbują spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających młodych „klientek”.

Publikacja, którą właśnie czytasz to nietuzinkowe źródło (https://varsovia.edu.pl/kontakt/) informacji, jednak jeżeli poszukujesz podobnych danych, to kliknij tutaj.

Wspaniałym pomysłem na prezent dla trochę starszych dziewczynek będzie z kolei tradycyjna pozytywka baletnica - kołyski dla lalek.
Po podniesieniu pokrywy do góry i rzecz jasna nakręceniu mechanizmu figura zaczyna tańczyć w rytm muzyki. Dobrze byłoby podkreślić, że pozytywka może zarazem pełnić funkcję szkatułki na skarby małej księżniczki.