Pierwsza randka - porady o czym rozmawiać, w co się ubrać i gdzie się spotkać

Czy zastanawiając się o pierwszej randce masz stres i zdenerwowanie? Możesz łatwo przemóc stres i niepewność określając wcześniej najbardziej ważne części randki, ostatecznie najtrudniejszy krok - którym jest zaproszenie na randkę masz już za sobą. Co więcej dzięki kilku praktycznym poradom świetnie spędzisz czas.
Gdzie pójść na pierwszą randkę?

Gdy tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą termin randki wybierz miejsce do którego moglibyście razem się wybrać. Najważniejsze jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. kawiarnie, którą oboje lubicie. Jeśli jesteście osobami bardziej aktywnymi możecie zaplanować spotkanie na świeżym powietrzu, wybierając się na spacer lub do wesołego miasteczka.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź tutaj hotel dla dzieci mikołajki podobne materiały - one też są warte zainteresowania.

Unikajcie głośnych i wyjątkowo zatłoczonych miejsc, w których niewygodnie będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku
Author: kevindooley
Source: http://www.flickr.com/
Jeśli stresuje Cię, że zabraknie Wam tematów albo spotkanie może okazać się mało interesująca wybierz miejsce gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w romantycznej atmosferze spędzić czas nie koncentrując się jedynie na rozmowie ale także na zabawie.

Co na siebie założyć na spotkanie?Postaw na wygodę i styl ale nie staraj się na siłę modyfikować swojego stylu. Twoje ubranie dobrze aby było dopasowane do miejsca, w którym macie zamiar spędzać czas. Planując długi spacer ubierz się wygodnie, idąc na kolację również zadbaj o odpowiedni strój.

Pamiętaj, że czysty i skrupulatnie dobrany ubiór będzie znakiem dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze relacje.

Stolik w restauracji dla dwojga
Author: Frerieke
Source: http://www.flickr.com/
Co robić na pierwszej randka?

Najprawdopodobniej Twój partner lub partnerka także czuje stres, postaraj się więc w naturalny sposób rozładować atmosferę mówiąc np. o swoim podekscytowaniu, opowiadając dowcip lub komplementując drugą osobę. Przede wszystkim staraj się być sobą i nie próbuj za wszelką cenę przypodobać się. Druga strona zgodziła się na spotkanie by lepiej Cię poznać i razem spędzić czas. Wzmocnij swoją pewność siebie pamiętając, że zależy jej by dowiedzieć się jaki naprawdę jesteś.

Pewnie zastanawiasz się o czym rozmawiać na pierwszej randce? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, jakie masz hobby, w czym jesteś dobry. Poruszaj tematy, które mają wspólny mianownik dla Was obojga i które nie wprawią drugiej strony w zakłopotanie. Postaw na szczerość i poczucie humoru.

Miło spędzony czas może okazać się świetnym początkiem do kolejnych spotkań i randek, warto więc pokonać stres i nastawić się na świetną zabawę.