Niejeden rodzic pragnie, aby jego dziecko nie chorowało - dlatego warto troszczyć się o jego odporność, ale także chronić uszy.

Każdy doktor powie nam, że niemowlakowi należy nakładać czapeczki, aby nie zawiało mu uszów. Takie zapalenie może doprowadzić do innych poważnych następstw włącznie z zapaleniem opon mózgowych i niechcianym pobytem w szpitalu.
angielski
Author: marielinden4
Source: http://www.flickr.com


Aby tego uniknąć, trzeba dbać o maleńkie uszy naszej kruszyny.


Czapka dla noworodka nie powinna wydawać się zmorą (czapeczki dla noworodków). Dziś produkuje się je z bardzo delikatnych materiałów, aby nie podrażniać gładkiej skóry dziecka.

Zaintrygowały Cię informacje zawarte w tym artykule? Zapewne spodoba Ci się też dodatkowe czytanie (http://protlumaczenia.eu/). Nie ociągaj się więc i przejdź do nowej witryny.

Czapeczki takie muszą posiadać certyfikat UE. Należy zainteresować się, aby nie były to tanie czapki z Azji bez należytego sprawdzenia. Dziś takie czapeczki są niebywale słodkie - zazwyczaj mają wyszyte misie albo doszyte uszka, co ma sprawić, że nasze maleństwo będzie prezentować się jak mały, słodki niedźwiadek.


czapka dla noworodka
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com


Filmy
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com


Gdy nasz syn jest już starszy możemy nabyć mu czapki dla chłopców. Modne często są takie, które aktualnie mają wyszyte znane w danym okresie postacie z bajek albo filmów (czapki chłopięce). Jeżeli na przykład w multikinach możemy obecnie obejrzeć nowy film z Spidermanem to z pewnością ten motyw będzie hitem miesiąca. Pewne jest także, że mały mężczyzna za nic w życiu nie zechce nosić różowej czapki.
Jeżeli chcemy, to jest wielkie prawdopodobieństwo, że będziemy w stanie nabyć czapkę w zestawie razem z szalikiem.


Czapki chronią dzieci przed zapaleniami. Wobec tego należy je zachęcać do ich zakładania. Jeżeli na dodatek ładnie się prezentują, to jest to duży plus.