Melomani mają w dzisiejszych czasach ogromny wybór!

Choć popularna muzyka, ta, która jest ciągle puszczana w stacjach radiowych oraz w telewizji często wpada w ucho, np. dance i disco płyty cd/dvd, chociaż zasadniczo się nie wyróżniają, to jednakże potrafią mile zaskoczyć, spowodować, że nawet jeżeli ogólnie nie słuchamy znanych piosenek, tak czy siak nie jesteśmy w złym humorze.

Młodzież, pokój młodzieżowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
A wiadomo: nierzadko po prostu człowiek, który niejako jest zmuszony do przesłuchiwania nielubianej muzyki bardzo szybko się denerwuje: choćby Doda albo Lady Gaga faktycznie nie zawsze nie wydobywają w naszej osobie nerwów...Być może fajniejsze dla ucha są choćby blues płyty cd/dvd? Przede wszystkim pochodzący z USA blues jest czymś godnym uwagi. Można śmiało powiedzieć, że choć blues to obecnie styl muzyczny przeżywający znaczący regres, może odrobinę nawet spadek jakości, to jednakowoż przykładowo Norah Jones pokazuje, iż blues na szczęście ciągle żyje, nie ma się aż tak źle. No a przynajmniej tak się wydaje, na ten moment, z perspektywy miłośnika niemal wszystkich stylów muzycznych.

To co cieszy to to, że fani muzyki mają obecnie ogromny wybór. Jeżeli któregoś melomana zainteresowały country płyty cd/dvd, w dosłownie kilka chwil ma okazję nareszcie przesłuchiwać wpadające w ucho countrowe utwory. W sumie country, identycznie jak blues nie jest być może na ten moment mega popularne, w dzisiejszych czasach niepodzielnie rządzą rapowe i popowe piosenki, lecz szczególnie prowincjonalna część USA, zatem znaczny teren, to takie miejsce, gdzie nadal wykonawcy country są chętnie słuchani (ulubiona muzyka powinna być zawsze pod ręką: dance i disco cd/dvd).

Często co prawda interesuje nas bardzo trochę mniej popularna muzyka alternatywna (zobacz co warto dodać do domowej płytoteki: płyty z muzyką alternatywną), ale co nam z tych zainteresowań, jeśli mamy spore kłopoty z tym by odnaleźć spośród tak znacznej grupy alternatywnych wykonawców tych, którzy naprawdę posiadają talent, ponadprzeciętne umiejętności muzyczne. Bardzo dobrym narzędziem do wyszukiwania dobrej twórczości są bez wątpienia rozwiązania jak choćby Spotify - można powiedzieć, że to wybitne narzędzie, niemal znające w 100% nasze upodobania muzyczne.