Maleństwo to najcudowniejszy skarb dla niejednej mamy - dlatego przed porodem przygotowuje się na ten cud oraz nabywa różne akcesoria

Niemowlaczek, mimo tego że jest mały, to potrzebuje wielkiej ilości rzeczy. Ubranka to zaledwie początek wyprawki. Ponadto, powinniśmy przecież nabyć łóżeczko, przewijak i wanienkę.


ubranie
Author: ARTUR


Ruszajwpolske.pl


Nasz maleńki skarb potrzebuje matczynej troski oraz uczucia. Trzeba go karmić oraz przebierać. Każda matka stara się robić wszystko, żeby niemowlaczek nie płakał i rozwijał się prawidłowo. Póki jest malusieńki i nie jest w stanie nawet sam usiąść, to jest od nas zupełnie zależny. Prócz przewijaka niezbędna jest też wanienka dla dziecka. Dlaczego nie powinniśmy kąpać niemowlaka w zwykłej wannie? Ponieważ jest ona zbyt wielka. Bobas musi dostać wanienkę odpowiednią do swoich rozmiarów.

Jeśli potrzebne Ci następne źródło inspiracji, zerknij koniecznie (www.sweet-home.pl/) pod ten link. Znajdziesz w tamtym miejscu teksty zachowane przy pomocy podobnej retoryki.

Powinniśmy zamówić wanienkę z wyjmowanym wkładem. Póki dzidziuś jest malutki, to może w niej leżeć. Jego główka będzie opierała się na delikatnej poduszce, która wykonana jest z gąbki. Gdy nasz mały berbeć już podrośnie i będzie mógł usiąść, to wkład można wyjąć. Wtedy dzidziuś będzie mógł pluskać się wraz z całą swą świtą - statkami czy kaczuszkami. Piękny kolor również będzie dużym plusem. Byłoby dobrze, jeśli wanienka miałaby antypoślizgowe podłoże. Wówczas możemy ją położyć na łóżku i w ten sposób kąpać naszego maluszka.
Będzie to wygodne również dla nas, gdyż nie będziemy musieli się schylać czy męczyć pleców. Wanienka powinna być wykonana z takich surowców, żeby łatwo się myła i nie zajmowała dużo miejsca. Wanienka musi mieć także atest Wspólnoty Europejskiej.