Karta przeżycia - must have w trakcie każdej podróży survivalowej

Karta przeżycia pomimo swych niewielkich rozmiarów, może okazać się praktyczna w wielu rozmaitych sytuacjach. Powinno się posiadać ją zawsze przy sobie, nie jedynie podczas wypraw survivalowych albo wycieczek, ale też w sytuacjach codziennych. Zupełnie nie wiemy, kiedy karta przeżycia może nam się przydać. Karta przeżycia posiada takie akcesoria, jak otwieracz do puszek oraz otwieracz co butelek, ponadto jest wyposażona w nóż, śrubokręt, linijkę i piłę i skrobaczkę. Dodatkowo karta przetrwania ma też klucz do śrub oraz ostrze do przecinania twardych rzeczy. Karta przetrwania bez problemu zmieści się w kieszeni lub portfelu, wobec tego bez problemu można ją posiadać przy sobie w każdej sytuacji.


obóz przetrwania
Author: piwili
Source: http://www.flickr.com
Karta przetrwania proponowana jest dzisiaj przez rozmaite sklepy z akcesoriami survivalowymi oraz biwakowymi. Koszt zakupu takiej karty jest naprawdę drobny, jest to bowiem wydatek mniej więcej 10 złotych - Open Invest. Z pewnością nie jest to wygórowana cena za tak pożyteczną oraz użyteczną kartę przetrwania. Za pomocą Internetu zdołamy bardzo błyskawicznie znaleźć sklepy, jakie w swoim asortymencie mają kartę przetrwania. Dzięki karcie przeżycia z łatwością będziemy zdołali przeciąć linkę, otworzyć puszkę czy też butelkę w ciągu kilku chwil. Taka rzecz na obozach bądź dłuższych wycieczkach jest wręcz niezbędna. Właściwie nikt z nas nie będzie osobno zabierał nożyka, otwieraczy rozmaitego typu, linijki albo śrubokręta. W karcie przeżycia odszukamy wszystko co może nam się przydać, jednocześnie karta jest poręczna i lekka. Karta przeżycia zdoła okazać się pożyteczna nie wyłącznie mężczyznom, ale również kobietom.

To dobrze, że masz ochotę zdobyć zbliżone informacje na prezentowany wątek, ponieważ wchodząc na odnośnik, zgłębiasz przydatne wskazówki na podnoszone zagadnienie.

/J]

Kobieta
Author: Steve wilson
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli należysz do zaradnych kobiet, to karta przeżycia także zawsze powinna znajdować się w Twojej torebce czy portfelu - Open Invest. Jeżeli więc jeszcze nie masz własnej karty przeżycia, zmień to jak najprędzej i już dzisiaj poznaj się z ofertą sklepów z akcesoriami survivalowymi i turystycznymi. Kartę przetrwania zdołamy kupić także w stacjonarnych sklepach z rozmaitego typu akcesoriami. Jeżeli wybieramy się na biwak bądź wyprawę, to wskazane jest zaopatrzyć się także w pozostałe konieczne akcesoria, takie jak na przykład bidony na wodę, plecaki albo odpowiednią odzież.