Jak nie zmienić faceta na ”paputka”

Powiększenie się rodziny to niekwestionowanie poważny temat. Rodzice bardzo serio traktują tę sytuację - i bardzo dobrze – poważnie, ale w tej nerwowej sytuacji nie zaszkodzi troszkę żartu.

Życie chłopaka może być sielanką. Wymarzona praca, partnerka której bez wątpienia zazdroszczą mu koledzy z pracy. Żona do tego - co tu dużo mówić – patrzy się w niego niby w obrazeczek. Cóż, człowieku, bez dwóch zdań jesteś w czepku urodzony! W domku ciepło rodzinne, jest spełniony. Nawet do baru zachodzi rzadziej. Za to częściej chadza do teatru, kina, odwiedza galerie sztuki.

dziecko
Author: Monthly_M
Source: Fotolia
Nie jest na razie tak dobrze żeby zwracał uwagę na kolor poszewki na jaśki (w kurczątka), które właśnie nabyłaś z okazji Wielkanocy do waszej sypialni (no ale być może kiedyś) ...

Pewnego pięknego dnia mówisz mu, że wasza rodzina się powiększy! Oczywiście masz szczęście i twój mąż się raduje. Ale - przyznajmy to szczerze - widać też oznaki delikatnej paniki. Nie wiadomo dlaczego zaczyna nagle zastanawiać się nad dodatkową pracą, planuje kącik dla dziecka. Swoją siostrę przepytuje z zagadnień, które do tej pory kwitował wzruszeniem ramion.

Czy obecnie szukasz czegoś fascynującego na ten wątek? Jeśli tak, to zgłąb informacje dotyczące do firmy oraz przejrzyj ofertę przedszkola specjalne Skarżysko-Kamienna.

dziecko
Author: Quinn Dombrowski
Wyszukuje w internecie frazy „ciąża”, „poród”, „pielęgnacja maleństwa”, przeszukuje fora dla przyszłych matek. I dowiaduje się o istnieniu takich przedmiotów jak pojemniki na pokarm. Zaczyna przemyśliwać poglądy na temat metody karmienia bobasa, jak to - facet - zwraca uwagę na techniczne aspekty takich kwestii jak pampersy, zasypki, wózki, wybiera przewijak, który właśnie pojawił się w jego zasobie pojęć, że o tak egzotycznych przedmiotach jak pojemniki na pokarm, albo o muszlach laktacyjnych nie wspomnę - pojemniki na pokarm dla dzieci. Jednym słowem, interesująca staje się historia przeglądarki partnera. Z biegiem czasu zaczyna dostrzegać wygląd poszewek na jaśki w salonie!

Im bliżej do rozwiązania tym bardziej nasz facet robi wszystko by nam nieba uchylić, jakby chętniej robi zakupy, w mieszkaniu stara się zachowywać nieco spokojniej, na toaletce pojawia się biżuteria, czekoladki czy wisiorki dla kobiet w ciąży.

Słowem wygląda na to, że stan błogosławiony wpływa dodatnio nie tylko na przyszłą mamusię bobasa ale także na jego ojca. Naprawdę, nic nie działa tak świetnie faceta jak oczekiwanie na dziecko!