Gry – rozrywka na wolny czasRekomendowane gry do pogrania w wolnym czasie

W dzisiejszym świecie gry spełniają już w zasadzie nieodłączną rolę w tworzeniu się spostrzeżeń odnośnie świata i jego odbierania przez młodych ludzi. Zbyt przesadnym nie będzie zdanie, że to po części między innymi przez użytkowanie gier mamy opcję rozwoju wielu elementów naszych umiejętności. Nieprawdziwe jest zdanie, że gry nie dają nic pozytywnego – na rynku jest sporo pozytywnych gier, które to wiele mogą nas nauczyć. Na przykład gra w której chodzi jedynie o eliminowanie przeciwników lub jeżdżenie samochodem uczy nas zręczności. Oto kilka przykładów ciekawych gier.
postacie Call of Duty
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to pewna odmiana dla FPS-ów w jakich strzelanie do innych ludzi to motyw przewodni. W grze jesteśmy rolnikiem, który dba o swoją farmę. Mamy możliwość zarządzać rolą, najpierw pozyskujemy pieniądze poprzez pracę taką jak sianie i zbieranie plonów. Poza tym możemy hodować bydło. Nasze gospodarstwo cały czas unowocześniamy przez kupowanie dobrych maszyn. Farmą może się zajmować kilku graczy w ramach trybu multiplayer.

Battlefield 3 to gra w jaką możemy grać jednoosobowo, lub z przeciwnikiem w trybie multiplayer. W opcji dla jednej osoby mamy możliwość uczestniczyćw wielu wyjątkowych oraz różnorodnych zadaniach, jakie transportują nas na teren Stanów Zjednoczonych , Europy a nawet na Bliski Wschód.. Stajemy się na przykład uczestnikami masywnego trzęsienia ziemi. W niektórych misjach bardzo często walczymy w towarzystwie innych żołnierzy oraz mamy przyjemność korzystania z najnowocześniejszego sprzętu wojennego. Więcej o tych tytułach tu - na temat więcej info tu.Przedsiębiorstwo EA Sports w każdym nowym wydaniu Fif-y zasypuje użytkowników nowymi rozwiązaniami. FIFA 12 jest opcją z wieloma nowoczesnymi opcjami – wieleelementów rozgrywki może nas zaskoczyć. W porównaniu z poprzednią wersją to gra dużo mocniej rozbudowana oraz wzbogacona o sporo ciekawychelementów. Interesująco o grach także tu: Call of Duty.

Gdy lubisz strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 to będzie tworzyć dla Ciebie idealne rozwiązanie. Gra stanowi kontynuację poprzednich części: gra polega na walce żołnierzy, przede wszystkim polega na zwalczaniu przeciwnych wojsk. W grze bitwa toczy się w kilku obszarach świata – od Ameryki aż po Niemcy.