Gdzie na narty zimą? Opis popularnych kierunków, które zdecydowanie warte są uwagi

Coraz więcej osób chce wyjechać na narty w zimę. Trudno się im dziwić – chcą odpoczynku, relaksu, wyrwać się z miasta na chwilę przyjemności i rozrywki. Warto także podkreślić, że nasze społeczeństwo bogaci się, coraz większa liczba ludzi jest w stanie pozwolić sobie na wyjazd na narty i deskę w zimę nie tylko w nasze polskie góry, ale także zagranicą. Gdzie warto wybrać się w tym roku, jak znaleźć tanie wyjazdy na narty? O tym między innymi dowiecie się z niniejszego artykułu, do którego lektury zapraszamy.

Góry
Author: glenngould
Source: http://www.flickr.com
Na pierwszy rzut weźmy Polskę. Tutaj niezmiennie rządzi Zakopane oraz okolice.

Tutaj odnajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat, zatem jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to kliknij odsyłacz do witryny (https://e-militaria.pl/koszule-73).

Wiele tras narciarskich, folklor, pyszna i charakterystyczna kuchnia oraz spora liczba różnego rodzaju atrakcji powoduje, że rodacy chyba najchętniej wybierają Tatry na narty czy snowboard. Trudno się im dziwić, wszak ten kierunek jest przecież popularny od dawna. Coraz więcej sympatii zyskują także Pieniny, czy mniejsze góry – Stołowe. Niewątpliwym liderem wzrostu popularności zimą są jednakże Bieszczady. Ustrzyki, Wetlina przeżywają ogromne oblężenie zimą i jest to zrozumiałe ze względu na wyjątkowość tych gór oraz niesamowicie piękne widoki oraz klimat.

Z drugiej strony jeżeli chodzi o zagranicę to ogromną popularność ostatnimi laty zdobywa Gruzja. Ciągle nie odkryta kraina kusi olbrzymią gościnnością mieszkańców, a co więcej ogromnym folklorem. Tanie wyjazdy na narty tylko do Gruzji! Nie ma się co dziwić, to wszak o wiele tańszy kraj niż Polska, a w związku z tym, że jest możliwość lotu tam tanimi samolotami z Katowic oraz Warszawy, to coraz więcej Polaków decyduje się na taką formę spędzania wolnego czasu nie tylko podczas lata lecz również zimą.

Gruzja ma coraz lepsze zaplecze narciarskie i trzeba o tym pamiętać. Nie warto brać nawet swojego sprzętu, tam możemy wszystko wypożyczyć w naprawdę korzystnej cenie. Należy też zaznaczyć, iż ciągle wielu Polaków jeździ w Alpy, wybiera takie kraje jak Włochy, Niemcy, czy Francja. Tam na pewno jest najlepsza jakość stoków i całe zaplecze narciarskie ale niestety musimy liczyć się z olbrzymimi wydatkami, dlatego na wyjazdy w te strony świata mogą sobie pozwolić jedynie osoby z naprawdę grubym portfelem.