Fisher Price Wader

Sądzę nie ma rodzica, który nie słyszałby na temat zabawek Fisher Price. Są bajecznie kolorowe, przykuwające uwagę i zbudowane tak, by ułatwiały i pobudzały rozwój dziecka, ćwiczyły jego sprawność w małych rączkach i aby naturalnie ofiarowywały mu wiele radości.

pluszowe zabawki
Author: Tim Walker
Source: http://www.flickr.com
Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, Fisher Price przychodzą z pomocą naszym dzieciom w poznawaniu świata dźwięków, barw, w doskonaleniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Ukochanym przez maluchy produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który potrafi zaciekawić zabawą malucha przez dłuższy okres. Ponieważ to przecież w trakcie zabawy nasz milusiński nauczy się liczb a także odróżniania kształtów i kolorów. Dziecko wkłada do małych otworów klocki, a garnuszek w nagrodę śmieje się, oznajmia jakie kształty posiadają i jakie znajdują się na nich cyfry. Polecam.

Wygrywa wpadające szybko w ucho utwory melodyczne komunikując się przy tym z dzieckiem w języku polskim. Jednak zabawki to nie tylko zabawki. To też wyprawka dla naszego bobasa, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Podarujmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Kiedy jesteśmy świadkami widoku, jak swoimi malutkimi dłońmi usiłuje dopasować kwadrat do owalnego otworu, nie ingerujmy, aby zaprezentować odpowiedni sposób. Dzięki owym zabawkom możemy obserwować, jak dziecko uczy się rozwiązywania problemów i opanowuje umiejętności, z których będzie korzystać do końca życia. Wszyscy wiemy, że zabawa jest istotnym elementem rozwoju dziecka. Wśród polskich producentów także zaobserwujemy godne uwagi modele, które polubi nasze dziecko, np. firmy Wader. Szczegóły oferty

To firma, która od wielu lat zajmuje wysokie miejsce czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek ma wiele ruchomych elementów, przez co zabawa nigdy się nie znudzi, posiadają wiele możliwości np. duże auta spełniają funkcję jeździka. Mają cudowne, żywe kolory i ciekawe wzornictwo, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. Wader to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby dane było od samego początku lepiej poznawać świat.