Dzieci je kochają - Furby

Czasy, w jakich dzieci musiały się zadowolić patykami występującymi w roli karabinu lub szpady, gdyż w polskich sklepach nie było zabawek, dawno minęły. Obecnie sklepowe półki uginają się od artykułów przeznaczonych dla najmłodszych, a co jakiś czas, któraś z zabawek zdobywa ogromną popularność i staje się pragnieniem każdego dziecka. Podobnie jest z maskotkami furby.

furby
Author: Richard Elzey
Source: http://www.flickr.com
To interaktywna zabawka, jaka ma postać miłego stworka. Występuje w różnych wersjach kolorystycznych. Na dodatek, to maluch może samodzielnie zaprojektować zabawkę, jaka mu rzeczywiście odpowiada. Wystarczy, że zdecyduje się na stosowny kolor futerka i oczy. Taka personalizacja jest faktycznie ciekawym pomysłem oraz poza tym uatrakcyjnia zabawkę (modne furby na krainazabawy.pl). Furby jest w stanie okazywać emocje, jak przykładowo radość bądź smutek, w ten sposób staje się zabawką, jaka może być też przyjacielem dla dzieci. Maluch ma również bezpośredni wpływ na kształtowanie osobowości zabawki, która jest zależna od tego, w jaki sposób się ją traktuję. Zabawka odróżnia mówione do niej słowa - rzecz jasna, trzeba mówić relatywnie wolno oraz przede wszystkim – wyraźnie.

furby
Author: Ed and Eddie
Source: http://www.flickr.com
Producent zadbał również o aplikację, która daje szansę na opiekę nad Furby.

Czy z przeczytanego tego tekstu udało Ci się wywnioskować coś ciekawego? Jeśli tak, to zobacz pozostałe informacje tu - na pewno pochłoną Cię kompletnie.

Jest ona przeznaczona na dwa systemy operacyjne – IOS oraz powszechny Android. Zabawka może być dla dziecka interesującą alternatywą i odpowiednikiem prawdziwego zwierzęcia, na jakiego posiadanie rodzice nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić. Jest to także interesujący trening przed posiadaniem psa lub kota, ponieważ dziecko musi się troszczyć się o maskotkę, bawić się z nią i okazywać jej zainteresowanie. Dla rodzica jest to świetne pole do obserwacji zachowania własnej pociechy. Na bazie jego kontaktu z Furby można podjąć końcową decyzję, czy maluch jest już gotowy na posiadanie zwierzęcia.
Furby to zabawka dobra tak samo dla chłopców, jak i dziewczynek. Bawić się nią mogą głównie dzieci nieco starsze, które umieją mówić, ponieważ tylko w ten sposób będą potrafiły dokładnie wykorzystać jej możliwości (dowiedz się więcej na krainazabawy.pl).

Uważasz, że wymienione informacje są absorbujące? Świetnie, zatem z pewnością szczegóły tu wybielanie zębów wilanów zamieszczone również Cię zainteresują.

Zabawka jest dzisiaj powszechnie dostępna w polskich sklepach, dlatego na pewno nie będzie się miało żadnych problemów z jej zakupem. Podobne zabawki interaktywne charakteryzują się sporym zainteresowaniem, ponieważ zapewniają zdecydowanie więcej możliwości niż zwyczajne produkty dla dzieci.