Dynamiczny postęp technologii – gry na komputer jako sposób na rozrywkę

Znajdujemy się w okresie, w którym zauważalny jest dynamiczny postęp technologii. Niemal każdego dnia widzimy nowości technologiczne, których głównym przeznaczeniem jest ulepszenie nam życia. Najszerzej znanym przedmiotem, który swobodnie można mianować nieodłącznym elementem naszego życia jest laptop. To dzięki temu przedmiotowi posiadamy prosty wgląd do najświeższych informacji, zabawy czy też odpoczynku. Jest on nie tylko podstawowym narzędziem pracy, pozwala zapamiętywanie wielu informacji,zdjęć, ale też są tzw. umilaczem wolnego czasu. Komputer zapewnia nam szybką zabawę, która przeznaczona jest nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.
gracz
Author: dfactory
Source: http://www.flickr.com
Jednym ze sposobów spędzania wolnego czasu jaki oferują nam komputery są gry komputerowe, które nie tylko zabijają wolny czas, ale też edukują. Trzeba kupić odpowiednią grę. Do najpopularniejszych należy call of duty. Głównym producentem gry jest amerykańska firma Activision.

Ten artykuł ma niesamowicie interesującą treść, lecz odwiedź serwis www (http://ratynscystomatologia.pl/leczenie/profilaktyka), który zawiera podobne informacje. Również z pewnością będą niezwykle ciekawe.

Call of duty to cykl gier komputerowych poruszających tematykę wojenną. Początkowo fabuła skoncentrowana była na tematyce II Wojny Światowej, współczesne wersje osadzone są we współczesnej rzeczywistości.

Cykl gier charakteryzuje się tym, iż nikt nie toczy wali sam, ale współpracuje z komputerowym sojusznikiem. Gra więc uczy działania w zespole, zbudowana jest z konkretnych elementów, a gracze pokonują konkretne fazy. Operacje są różnorodne, do tego stopnia, iż ciężko przewidzieć, w którym momencie będziemy musieli rzucić się w szybki pościg za wrogiem. Należy dodać, iż w grze wsytępuje znany amerykański aktor Kevin Spacey, co z pewnością jest jej dużym atutem.

Gra została pozytywnie odebrana przez graczy, a efekty wizualne jakie prezentuje są wysokiej jakości. Do serii Call of duty należy również call of duty: black ops iii, która została wyprodukowana przez amerykańskie przedsiębiorstwo Treyarch i jest ona przeznaczona do gry na platformy PC czy nowe wydania Playstation. Akcja gry osadzona jest w przyszłości, a dokładnie w 2065 roku, stanowi kontynuację wcześniejszej wersji Call of duty Black ops II.joystick
Source: http://www.morguefile.com/
Kolejną znaną grą komputerową jest trine 3: the artifacts of power. Została ona stworzona przez studio Frozenbyte, jest określana jako platformówka fantasy. Fabuła osadzona jest w baśniowej krainie fantasy, a zawodnicy mają za zadanie przejście kilku etapów gry, w czym pomagają im trzej bohaterowie, którzy dysponują rozmaitymi umiejętnościami. Efekty wizualne zostały wykonane na bardzo dobrym poziomie, gra zapewnia wiele rozgrywek pełnych emocji, gracze zmuszeni są także do odgadywania łamigłówek logicznych. Zauważamy zatem, iż gra gwarantuje nie tylko zabawę, ale i rozwój intelektualny zawodnika.