Dolnośląskie - co warto pokazać maluchom?

We Wrocławiu, stolicy województwa , trzeba pokazać dzieciom wspaniałe zabytki na Starym Mieście, szukać wspólnie z nimi komicznych krasnali wyczekujących na turystów w najbardziej zadziwiających miejscach oraz odwiedzić jeden z największych i najciekawszych polskich zoologicznych ogrodów.


Większą część wartościowych zabytków Dolnego Śląska w miniaturze możesz obejrzeć w Kowarach w tamtejszym Parku Miniatur.


tablica
Author: Franklin Park Library
Source: http://www.flickr.com


Opłaci się choć przez godzinę czuć się jak Alicja w Krainie Czarów. Województwo dolnośląskie to także mnogie marszruty podziemne – kopalnia uranu, Jaskinia Niedźwiedzia albo Kompleks Sztolni Podziemnych Włodarz.

Niezwykle zajmującym zdał Ci się ów wpis i opisane tu treści? To dobrze! Wejdź w poniższy link i przejdź na nowy adres tej witryny (http://www.sweet-home.pl/41,Torty-dla-firm.html).

Nietuzinkowe wrażenia zapewniane!
Powinniśmy również odwiedzić Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie. To także kapitalny projekt na wycieczki szkolne. Dostatnia propozycja programowa Ośrodka, malownicze pejzaże wsi oraz współczesny dom z infrastrukturą o charakterystyce ekologicznej to doskonały sposób na aktywny wypoczynek dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Instruktorska kadra sprawi, że zajęcia staną się dla dzieciaków nie wyłącznie zabawą, wzbogaconą o walory naukowe.


Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Author: Salon Nowojorski
Source: http://www.flickr.com/


Bez względu na to, w której części Wrocławia pojawimy się, możemy być pewni, iż spotkamy dość nietypowych jego mieszkańców. Mowa rzecz jasna o krasnoludkach, których ilość oscyluje w granicach trzystu. Nie należy się do niej jednak przyzwyczajać, rośnie bowiem regularnie.


Co więcej, choć wszystkie krasnoludy cechują się niedużym wzrostem, każdy posiada troszeczkę inny charakter oraz zainteresowania. Można pobawić się z dziećmi w zabawę pod tytułem "Kto znajdzie krasnala". Jedno jest pewne - w tych stronach nie możemy się nudzić.