Dokąd na wczasy

Pocztówkowo białe plaże z mięciutkim piachem, palmy kokosowe schylające się do klarownego morza. Słońce i brzmienia merengue, zupełna egzotyka, równikowe niebo dla uwielbiających karaibską energię a także niepowtarzalne, poetyczne widoki. Leniwe dnie oraz pełne zabawy noce, soczyste owoce to znakomita idea na niezapomniane, karaibskie wakacje.

Wakacje na Dominikanie
Author: meltingdog
Source: www.sxc.hu
Dominikana jest to drugie co do rozmiarów państwo na Karaibach, odnaleziona dla Europy w roku 1492 przez Kolumba. Współcześnie Dominikana zajmuje główne miejsce na liście lubianych karaibskich punktów urlopowych - sprawdź: wycieczki na wczasy na Dominikanę. Niemałą rolę w popularności wyspy mają sami Dominikańczycy, - potomkowie dawnych kolonistów i niewolników, prostolinijni, życzliwi i naturalni, co wyraża się w pełnym wyrazistości tańcu merengue. Środek wyspy pagórkowaty i porośnięty równikowymi lasami, wybrzeże zaś to piaszczyste plaże, jakie ciągną się kilometrami. Omywane nadzwyczaj ciepłą wodą szczególnie turkusowego morza są porośnięte wielkimi palmami kokosowymi, które wyrastając bezpośrednio z piasku, dostarczają miły cień jak też dodają egzotyki czarownym zachodom słońca.

Wśród dziesiątki najpiękniejszych plaż w świecie znalazła się Bavaro Beach, na wschodnim brzegu karaibskiej wyspy. Soczyste owoce, ananasy i papaje, świeże warzywa i przyprawy - to również narodowe bogactwo słonecznej Dominikany (oferta wczasów na Karaibach). Znakomite steki z regionalnych upraw, kapitalne owoce morza: langusty, małże a także wyborne ryby zachwycają zróżnicowaniem smaków. Każdych tych przysmaków można posmakować w czasie wczasów w hotelach, jakie poza kuchnią międzynarodową oferują dodatkowo regionalne potrawy.

Dominikana słynie z doskonałej bazy hotelowej. Są tu obecne największe oraz najbardziej ekskluzywne światowe sieci hotelarskie, które oferują komfortowe wczasy w nowoczesnych, świetnie wyekwipowanych, wielkich hotelach położonych przy plażach. W jaki sposób znaleźć wczasy dla siebie? Nic skomplikowanego, wystarczy wystukać w wyszukiwarkę hasło: Dominikana wczasy czy Dominikana wakacje, (ewentualnie Dominikana wycieczki) by znaleźć bez liku ofert - http://www.villapolonia.eu/dominikana.html. Warto takie wakacje zarezerwować jak najwcześniej, najodpowiedniej jeszcze na początku roku. W tym okresie oferty urlopowe będą najbardziej korzystne.