Dla mnóstwa dzieciaków piaskownica w ogrodzie oraz zabawki do piasku Tomy to spełnienie najskrytszych marzeń

Nadciąga lato, a co za tym idzie mnóstwo dzieciaczków spędza wolny czas na zewnątrz. Dla szkrabów prawdziwa frajdą są różne place zabaw, miejsca w jakich swobodnie wolno pobiegać , a także takie, gdzie da się spotkać kumpli ze żłobka. Rodzice winni często wychodzić z pociechami na przechadzkę, żeby się przewietrzyły i nawdychały świeżego powietrza.

Zabawki dla dzieci
Author: Hazwan Norizan
Source: http://www.flickr.com
Głównym punktem każdego placu zabaw jest duża piaskownica, w jakiej dzieciaki stawiają babki z piasku, kolosalne zamki , a także przyrządzają wyimaginowane dania. Nagminnie właśnie tam nasze pociechy spotykają się z kolegami i koleżankami z przedszkola w czasie ferii. Smykom trudno wytrzymać bez towarzystwa nawet przez jeden dzień, zatem o ile mają okazję to nie można im tego zakazywać - sklep Kraina Zabawy.

Co z tego, że po zabawie w piasku będą całe brudne? Przynajmniej będziemy mieć pewność tego, że milusiński spędził atrakcyjny dzień. Jeśli mieszkamy w domu, trzeba zastanowić się czy piaskownica nie pomieściłaby się na naszej działce. Moglibyśmy wtedy pełnić swoje obowiązki, a pociecha spędzała czas tak jak lubi. Naturalnie nie można zapomnieć, że należy zakupić dziecku zabawki do piasku, ponieważ jeśli weźmiemy te, którymi bawi się w mieszkaniu to od razu się zniszczą. Wartymi polecenia są zabawki Tomy, jest to zestaw dwóch samochodów, które poruszają się po piasku i nie niszczą się. Z pewnością potrzebne będą też takie zasadnicze akcesoria jak łopatka, grabki, foremki i wiadro - wejdź i sprawdź.


Zabawki
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Każdą z tych rzeczy trzeba też wziąć ze sobą na urlop nad morze, ponieważ tam nasze maleństwo będzie miało nieograniczone pole do zabawy. Będzie to najlepsza i najogromniejsza piaskownica jaką można sobie wyobrazić. My będziemy mogli się rozluźnić, a nasz smyk będzie uradowany, że ma tyle powierzchni na stawiane zamków oraz babek. W ogródku z reguły mamy jedynie metr kwadratowy, aby wybudować piaskownicę, a w tym miejscu jest kilkadziesiąt.

Gdy nie mam pomysłu na podarunek imieninowy, na Święta Bożego Narodzenia lub jakieś inne święto dla naszego maluszka, można pomyśleć czy zabawki Tomy nie byłyby spełnieniem pragnień. Każde dziecko lubi zabawy w piasku i tworzenie różnych, często dla nas niezrozumiałych rzeczy. Powinno się to jednak zaakceptować i radować się, bowiem kształtuje to wyobraźnie lepiej aniżeli większość bajek oraz filmów.