Da sobie dzienną dawkę rozrywki w wolne popołudnie

Gry są aktualnie niezwykle często praktykowanych form aktywności w wolnym czasie obok telewizji czy Internetu. Spora część graczy stała się hobbystami, kolekcjonerami. Jest to fenomen – podczas gdy przechodzimy w inne równoległe światy – możemy być wykreowaną przez siebie wirtualną osobą. Posiadanie komputera albo Play Station w mieszkaniu stało się już dla większości ludzi standardem. Każdy człowiek ma możliwość odnaleźć wśród gier coś co pokryje się z zainteresowaniami – dotycząbowiem wielorakich aspektów – od gier fantasy, poprzez karaoke aż do strzelanek. Dla każdego coś miłego. Kupując grętrzeba więc kupić rodzaj, który nas zainteresuje. Mamy możliwość znaleźć coś w wśród wielu oferowanych nam opcji. Poniżej wachlarz zupełnie różnorodnych możliwości dla ludzi o różnych gustach:.
screen z Far Cry 3
Author: Joshua Livingston
Source: http://www.flickr.com
Gdy jesteś zainteresowany tańcem, chciałbyś nauczyć się kilku nowych ruchów lub zrobić świetną imprezkę w swoim domu to zdecydowanie powinieneś zaprzyjaźnić się z grą jaką jest Dance Star Party. Z tą grą możesz nauczyć się tańca, obserwować później swoje umiejętności oglądając się na wideo a przy okazji udostępniać swój taniec w Internecie. Gra (Dance Star Party) więc staje się świetną możliwością na każdą imprezę, korzystanie z niej oferuje wiele radości oraz wspaniałej rozrywki użytkownikom. Odpowiednia dla osób w każdym przedziale wiekowym.

dla graczy
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Dla każdej osoby lubiącej wyzwania świetną grą jest Far Cry 3. W grze tej wcielamy się w mężczyznę, którego wyzwaniem staje się życie w niezwykle ciężkim otoczeniu – znajduje się w miejscu, w którym panują niebezpieczne warunki do życia. Gracz samdecyduje o sposobie przetrwania – jest opcja by unikać walki lub starać się o przetrwanie w sposób bardziej bezwzględny i krwawy. Ty więc decydujesz jak chcesz przeżyć i jaką drogą podążasz walcząc o przetrwanie. Gdy interesują Cię tego rodzaju gry, zobacz: StarCraft II na stronieDla osób lubiących science fiction i fantasy dobrą grą jest StarCraft II: Heart of the Swarm.W rozgrywce tej jesteśmy jao przywódczyni rasy Zergów. W grze tej mamy możliwość gry multiplayer. StarCraft II: Heart of the Swarm zbudowana jest z kilkunastu poziomów, jej przejście to kwestia wielu godzin, więc jest to inwestycja, która umili wolny czas na dużą ilość godzin.