Czym charakteryzuje się profesjonalna konsola do gier?

Dobra konsola w współczesnych czasach to nie jedynie gry, ale też dużo specjalnych możliwości, takich jak: dostęp do Internetu, okazja odtwarzania filmów, zdjęć, posłuchania muzyki czy używanie chmury, która zezwala na grę w najnowsze tytuły bez konieczności instalacji ich na urządzeniu. Taką oczywiście chmurę posiada PS4.


Pad do xboxa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
To podejście znacznie upraszcza stosowanie urządzenia także ochrania pamięć. Obie konsole zapewniają możność rozmów wideo, z tą różnicą, że w przypadku Microsoftu można korzystania z programu Skype. Obydwie konsole zapewniają używanie przeglądarki internetowej oraz aplikacji YouTube. Ponadto playstation 4 udostępnia biblioteczkę filmów, i muzyki. Z kolei xbox one oferuje nam wejście do swojego dysku w chmurze – Microsoft OneDrive. Większa część gier wychodzi jednocześnie na obie konsole, jednak istnieją również takie, które są przystępne jedynie na PS4, lub Xbox One. Z pewnością ciężko jest wyłonić jednoznacznie lepszy produkt. Przed podjęciem definitywnej decyzji należy pomyśleć o przeznaczeniu konsoli, zapłatę oraz tytuły gier, które cię interesują. Z jednej strony
Postać animowana z gry
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
PS4 jest sporo tańsze, jednakże nabycie elementów specjalnych, np. rewizora ruchowego, na pewno podwyższy ostateczną sumę.

W potyczce atrybutów technicznych, niedużo korzystniej zdaje się wypadać konsola playstation 4, choć nie znaczy to o małej jakości konsoli xbox one. Pamiętaj, aby rozważyć na jakich grach ci zależy – być może te, jakimi jesteś zaciekawiony, są dostępne jedynie na jednej z dwóch czynnych konsol. Na rynku konsol do gier trwa duża walka o serca graczy, w której podstawowymi przodownikami są PlayStation 4 i Xbox One.

Niezależnie od tego, czy jesteś racjonalizatorem, rajdowcem, czy po prostu ubóstwiasz przyciskać guziki, konsole PS4 lub Xbox One proponuje Ci zabawę w sam raz dla Ciebie. PS4 czy Xbox One, to gry bez zastrzeżeń. Niezatarte wrażenia dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Ukochane filmy, projekty telewizyjne i muzyka, w każdym momencie.