Co powinno się dowiedzieć odnośnie nowoczesnych gier na PS Vita?

Mimo tego, że smartfony oraz tablety zdobywają coraz większą popularność, to przenośne konsolki cały czas mają wierne grono zwolenników. Tak naprawdę przenośne konsole są znacznie wygodniejsze do grania, niż sprzęty posiadające tylko ekran dotykowy. Na przykład jedna z niedawno zaoferowanych na rynku konsolek, czyli sony PS Vita to niewielkie, ale ogromnie praktyczne urządzenie, które może zadowolić nawet najbardziej wybrednych graczy. Ekran dotykowy o przekątnej 5 cali to obecnie standard wśród przenośnych sprzętów.
konsola PS VITA
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Lecz już nie wszystkie one posiadają tylny dotykowy panel, przy użyciu którego możliwości sterowania grami wchodzą na nowe poziomy. A właśnie coś takiego zaproponować chce najnowszy model konsoli sony, dotykowy tył pozwala na pchanie, ciągnięcie i chwytanie, to znaczy ruchy jeszcze nie spotykane w zwykłych sprzętach z ekranami dotykowymi. Dodatkowo Sony ps vita zostało wyposażone w obsługę sieci bezprzewodowych, dzięki temu możliwości połączenia się z innymi użytkownikami powiększyły się znacznie. W tym miejscu są propozycje dobrych gier: gry ps vita.

PlayStation Vita typu slim
Author: Tommy He
Source: http://www.flickr.com
Jednak najważniejszą sprawą, jaka świadczy o dużej popularności tych urządzeń, są gry ps vita. Jest ich oczywiście bardzo dużo, w tym przeboje znane dotychczas z większych konsoli i komputerów, a wszystkie oferowane są w rozsądnych, akceptowalnych dla większości graczy cenach. W związku z tym że sama konsolka jest niewielka, to bardzo dobrze będzie się nadawać do grania podczas krótkich lekcyjnych przerw albo czekania na tramwaj. A do tego doskonale sprawdzać się będą gry zręcznościowe ps vita, które włączyć można na parę chwil i gdy przyjdzie taka konieczność zrobić sobie przerwę. Dużą popularnością wśród graczy cieszą się również gry wyścigowe ps vita (przykłady: gry typu wyścigowe na ps vita), wygodne użytkowanie i doskonała grafika urządzenia powodują, że gra się w nie naprawdę wyjątkowo.No i nie można zapomnieć o miłośnikach czołgów, samolotów czy statków. Gry symulacyjne ps vita to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią wcielać się w postać kierowcy lub pilota. A chyba największą zaletą najnowszego urządzenia sony jest to, że każdą z tych gier można grać razem ze znajomymi, starczy tylko włączyć się do sieci i odszukać chętne osoby na niedługą rozgrywkę.